تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
مدرسه مگ
مدرسه مگ

خوب نیوز


آشنایی با انگل ها، باکتری ها و قارچ های روی پوست

 میکروارگانیسم ها

قارچ های پوستی، انگل ها و باکتری های پوست
به طور متوسط ​​1.8 متر مربع، پوست بزرگترین عضو بدن انسان است و نه تنها انسان بلکه انواع میکروارگانیسم ها را در خود جای داده است. نقش اصلی پوست این است که به عنوان یک مانع فیزیکی برای محافظت از بدن ما در برابر میکروب ها و سموم خارجی عمل کند. پوست همچنین می تواند در معرض محیط خارجی و میکروارگانیسم های مختلف مانند باکتری ها قرار گیرد. در برابر قارچ ها و ویروس ها و همچنین انگل های خارجی محافظت می کند. در واقع، حتی اگر احساس تنهایی می کنید، میلیون ها دوست نامرئی و وفادار که نامشان را نمی دانید احاطه شده اید. آنها بسیار نزدیکتر از چیزی هستند که فکر می کنید. در واقع، آنها نه تنها در درون شما، بلکه در درون بدن شما نیز هستند.
این دوستان نامرئی باکتری‌ها، قارچ‌ها و کپک‌های طبیعی پوست ما هستند که از عرق، سبوم و سلول‌های مرده پوست تغذیه می‌کنند و در نتیجه از ما در برابر باکتری‌ها و قارچ‌های بیماری‌زا محافظت می‌کنند. این موجودات تمام قسمت های پوست را می پوشانند و جایی برای موجودات خارجی یا متضاد باقی نمی گذارند.
بیشتر آنها برای میزبان خود بی ضرر و یا حتی مفید هستند. موجودات مفید را «فلور ساپروفیت» و موجودات مضر و متخاصم را «فلور بیماری زا» می نامند.
جالب است بدانید که فلور مفید بدن در شرایطی مانند ورزش یا مصرف بیش از حد آنتی بیوتیک ها می تواند بیماری زا شود. به عنوان مثال، سودوموناس آئروژینوزا نمونه ای از باکتری است که می تواند هم خوب و هم بد باشد. این باکتری تا زمانی که روی پوست زندگی می کند دوست دوست پوست شماست اما با تغییر زیستگاه بیولوژیکی و ورود به جریان خون می تواند باعث عفونت استخوان ها، مفاصل و روده ها، گوارش و مجاری تنفسی و گاهی مرگ شود.
نام های اصلی این صفحه نمایش
باکتری های مفید، بهترین دوستان پوست شما
استافیلوکوکوس اپیدرمیدیس یکی از باکتری های مفید است. این باکتری ها از سطح پوست در برابر میکروب های بیماری زا محافظت می کنند و می توانند از عفونت های باکتریایی گسترده جلوگیری کنند. این باکتری های مفید از پوست ما در برابر مشکلاتی مانند آکنه محافظت می کنند.
سودوموناس آئروژینوزا این باکتری مواد ضد میکروبی مانند سودومونیک اسید تولید می کند. این مواد می توانند با عفونت های ناشی از باکتری های استافیلوکوک و استرپتوکوک مبارزه کنند. این باکتری همچنین موادی تولید می کند که از رشد انواع قارچ ها جلوگیری می کند. در واقع، این ضد میکروبی ها آنقدر مهم هستند که اگر آنتی بیوتیک های خوراکی یا موضعی سودوموناس آئروژینوزا را از روی پوست بکشند، می تواند منجر به رشد قارچ و عفونت شود.
همچنین بخوانید : فواید نوشیدن آب زیاد برای پوست چیست؟
میکروبیوم های مفید پوست را حفظ کنید
حفظ میکروبیوم مفید بدن برای بقا ضروری است، اما در طول روز با چیزهای زیادی مواجه می شویم که می تواند فلور مفید بدن را تهدید کند، از جمله:
آلودگی هوا
دود و گرد و غبار ناشی از سیگار
اگزوز از دود ماشین
تغییرات ناگهانی دمای هوا
سن: به عنوان مثال، پوست نوزادان و کودکان از فلور مفید کافی برخوردار نیست. حتما دیده اید که نوزادان با بوسیدن توسط دیگران دچار التهاب پوست و آکنه پوستی می شوند.
فشار بیش از حد روی پوست، به عنوان مثال، تأثیر عینک بر روی پوست تیغه بینی
کمبود ویتامین ها و اسیدهای آمینه ضروری
استفاده از لوازم آرایشی: گاهی مواد نگهدارنده به کار رفته در لوازم آرایشی، ارگانیسم های مفید را نیز از بین می برند.
پاک‌کننده‌های پوست: امروزه با ظهور ویروس کرونا، یکی از اقدامات احتیاطی که توصیه می‌شود، شستن مرتب دست‌ها با آب و صابون یا ژل‌های پاک‌کننده و الکل است که علاوه بر خاصیت ضد باکتریایی، باعث خشکی و پیری تدریجی می‌شود. پوست و بیماری های پوستی مختلف در دراز مدت.
شایان ذکر است که محققان آمریکایی می گویند میکروب هایی که بر روی پوست هر فرد زندگی می کنند در طول زندگی تقریباً بدون تغییر باقی می مانند و حتی پس از تمیز کردن نیز از تخریب آنها می کاهد، زیرا در نتیجه تولید مثل به ارزش غذایی می رسند.
اثرات عفونت های باکتریایی، قارچی و حشرات بر روی پوست
میکروارگانیسم های زیادی وجود دارند که می توانند برای بدن انسان و به خصوص پوست خطرناک باشند. به یاد داشته باشید که پوست اولین لایه محافظ بدن در برابر میکروارگانیسم هاست که تخریب آن باعث ورود عفونت ها و بیماری ها به بدن می شود.
برخی از بیماری های ناشی از میکروارگانیسم های پوستی عبارتند از:
یوغ جمجمه و بدن
این حشرات کوچک می توانند روی پوست سر و سایر قسمت های پوست مانند صورت، شکم و ناحیه تناسلی زندگی کنند و از خون انسان تغذیه کنند. آنها معمولاً خطرناک نیستند، فقط ظاهر آنها خارش دار و مسری است. این موجودات کودکان را بیشتر دوست دارند، بنابراین در کودکان بیشتر دیده می شود. برای از بین بردن این میکروارگانیسم ها می توان از شامپوهای شپش استفاده کرد و یا با مشورت پزشک نسخه های دیگری را تجویز کرد. یک شانه دندانه ریز نیز برای خلاص شدن از شر این موجودات مزاحم مفید است.
همچنین بخوانید : چگونه از ناخن ها مراقبت کنیم؟
عفونت های قارچی
هنگامی که قارچ به پوست نفوذ می کند، ضایعات حلقه ای شکل روی پوست ظاهر می شود، علائم به شرح زیر است: تاول ها یا پوسته های کوچک روی پوست و وجود پوسته های قرمز یا سفید که چین و چروک و خونریزی می کنند. علاوه بر این، یکی از پیامدهای قارچ می تواند عفونت پوست سایر قسمت های بدن مانند بین انگشتان پا باشد که به آن پای ورزشکار نیز می گویند. قرص ها و پودرهای ضد قارچ می توانند راه بسیار خوبی برای درمان عفونت های قارچی باشند
انگل های دمودکس
این انگل ها ممکن است به طور طبیعی روی پوست بزرگسالان وجود داشته باشند، اما با افزایش تراکم، مشکلات پوست و مو ایجاد می کنند. با توجه به توسعه جوامع و مراکز شهری که انتقال انگل در آنها اتفاق می افتد مانند باشگاه های ورزشی، استخرها، آرایشگاه ها و غیره، امروزه شیوع این انگل ها افزایش یافته است.
گال
گال یک بیماری خارش دار بسیار مسری است. این بیماری پوستی ناشی از یک انگل خارش دار است. پس از ورود به بدن، انگل عامل گال در پوست زندگی می کند و حفره ها و کانال های زیرزمینی زیر پوست ایجاد می کند. تماس پوست به پوست با گال باعث انتقال بیماری می شود. خارش مکرر پوست یکی از علائم گال است. برای درمان حتما با پزشک مشورت کنید. علاوه بر این، از آنجایی که این مشکل ناشی از انگل ها است، استفاده از آنتی بیوتیک ها در این ناحیه بی تاثیر بوده و داروهای ضد باکتری نیز بر روند بیماری تاثیری ندارند.
کاندیدیازیس آلبیکنس یا برفک
در مکان های تاریک، گرم و مرطوب مانند دهان، چین های پوستی و شکم رشد می کند. این قارچ باعث خشکی، خارش و تورم پوست می شود. این موجود مزاحم می تواند در دهان شما رشد کند و لکه های سفیدی روی زبان، گلو یا داخل گونه های شما ایجاد کند. برفک دهان معمولا با داروهای ضد قارچ درمان می شود.
عفونت های قارچی با کرم حلقوی
کرم حلقوی یا عفونت قارچی پوست سر یک بیماری عفونی است که در صورت عدم درمان به موقع باعث طاس شدن پوست سر و یا ریزش مو به صورت توده یا توده می شود. در واقع این عفونت پوست سر و مو و قسمت آن را درگیر می کند و باعث ایجاد لکه ها و پوسته های کوچک و خارش در پوست سر می شود. این بیماری توسط قارچی به نام "درماتوفیت" ایجاد می شود که در بافت رشد می کند. چیزهای مرده مانند مو، ناخن و قسمت های خارجی دوباره رشد می کنند. لایه های پوستی این بیماری مسری بوده و از طریق تماس با ناقلین منتقل می شود. البته این بیماری از حیوانات خانگی به انسان نیز قابل انتقال است.
همچنین بخوانید : آیا میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در دوران بارداری و شیردهی مشکل دارند؟
بیماری های پوستی مرتبط با اجزای میکروبی ناشناخته
زخم های مزمن مانند زخم های دیابتی ها، افراد مسن و افراد کم تحرک نمونه هایی از ارگانیسم های پوستی مفید هستند که به بدن حمله کرده و زیستگاه خود را تغییر می دهند و منجر به بیماری زایی می شوند. اگرچه این باکتری‌ها باعث ایجاد زخم‌های اولیه نمی‌شوند، اما تصور می‌شود که در عفونت‌های ثانویه و همچنین بهبود و ممانعت از بهبود زخم‌های مزمن نقش دارند.
علائم بیماری های پوستی.
بیماری های پوستی ناشی از میکروارگانیسم ها معمولاً با التهاب پوست مانند قرمزی، خارش و سوزش ظاهر می شوند، اما در برخی موارد ضایعات خشک و پوسته پوسته در قسمت های مختلف پوست ظاهر می شوند.
در برخی موارد، مانند عفونت های قارچی، فرد می تواند علائمی از تب خفیف تا شدید، درد و حتی سرماخوردگی و عفونت های ثانویه را تجربه کند.
درمان بیماری های پوستی ناشی از میکروارگانیسم ها
اولین قدم در هر بیماری پیشگیری است. پیشگیری بهتر از درمان است.
برخی از بیماری های پوستی ناشی از رعایت نکردن بهداشت است. برای این امر لازم است از تماس با افراد مبتلا و افراد آلوده خودداری شود. به عنوان مثال، شوره سر یکی از شایع ترین بیماری ها در بین دختران جوان در مهدکودک و دبستان است.
بیماری های همگن مانند عفونت های انگلی از حیوانات اهلی می تواند به انسان منتقل شود.
اگر عفونت پوستی دارید، اولین قدم این است که وسایل شخصی مانند حوله و برس را از سایر اعضای خانواده جدا کنید تا احتمال سرایت بیماری به دیگران کاهش یابد.
در مرحله بعد، پس از ملاقات با پزشک، داروهای لازم را مصرف کرده و به طور منظم مصرف کنید. به یاد داشته باشید که برخی از بیماری ها ممکن است پس از یک دوره بهبودی و گاهی بدتر از قبل بازگردند. بنابراین میزان مصرف داروهای خود را پیگیری کنید.
از مصرف تصادفی آنتی بیوتیک ها یا داروهای ضد قارچ خودداری کنید، زیرا می توانند با تحریک بیشتر میکروارگانیسم های بدن باعث بیماری شوند.
همچنین رعایت رژیم غذایی مناسب و حداقل هشت ساعت خواب در روز به افزایش فلور مفید و کاهش عوامل بیماری زا کمک می کند.


برچسب ها : ,

يکشنبه 8 آبان 1401  توسط مدرسه مگ  |

 

خرید لوازم تحریر با قیمت ارزان از پینسیل

چند وقتی است که پاککن های اتودی جای خود را در بازار باز کردهاند و به نظر من هم برای دانشآموزان دبیرستانی، این نوع از پاککن بهتر است. حتما با خود نگوییم که من این جنس را فلان قیمت خریداری میکنم، مهم نیست چه مارکی باشد با چه کیفیتی. آنچه واضح است این است که این برندها کیفیت بالایی دارند ولی می توان برند های دیگری با کیفیتی مشابه و قیمتی پایین تر نیز پیدا کرد. هرچند در بین تولیدکنندگان مداد رنگی، برند های فابرکاستل و کنکو کیفیت بالایی دارند، ولی باید به قیمت بالای آنها نیز توجه کرد. را در طرح ها و جنس های گوناگون مشاهده نمایید. چون در نوع فنر دوبل امکان خارج شدن برگه ها از فنر وجود دارد. چیزی که در خرید مداد باید به آن توجه کرد، جنس چوب مداد و نحوه اتصال آن به مغزی مداد است، هرچه چوب مداد سخت تر و به اصطلاح محکم تر باشد تراش شدن آن بهتر است و کیفیت بهتری دارد. به همین دلیل شناخت برندهای ایرانی و خارجی لوازم تحریر به خرید به صرفهتر و اقتصادیتر کمک میکند. برند کیان هم در ایران اولین محصول خودشو یعنی خودکار کیان رو در سال ۱۳۹۳ وارد بازار کرده و به دلیل کیفیت بالا و مرغوب بودن، تونسته جایگزین خوبی واسه محصولات قدیمی مثل خودکار بیک ایرانی باشه که قدمت ۵۰ ساله داره و خیلی پر سابقه هست.

 
با کیفیت بالا و تولید شده توسط برند های معتبر ایرانی و خارجی می باشد. در همین دوران شکلات های رنگین، در سرتاسر اروپا طرفداران خاصی پیدا کرد و به نمادی برای روز عشق تبدیل شد. این شرکت با همکاری متخصصان و دانشمندان و طراحان ، قلم های ارگونومیک مناسب برای کودکان طراحی کرد. قلم نی : قلم نی اصلی ترین ابزار لازم برای خوش نویسی می باشد و قطر قلم نی به اندازه مداد می باشد و جالب است بدانید که بهترین قلم نی های کشور متعلق به شهر دزفول هستند. قلم تراش : قلم تراش یک چاقوی مخصوص برای برش نی قلم می باشد که از ظرافت خاصی برخوردار است. پاک کن : ماده ای است که در صورت کشیدن شدن بروی کاغذ اثر مداد را از بین می برد. برای تست کردن مداد نگی بهتر است رنگهای کم رنگ را روی کاغذ امتحان کنید. سندلند فضایی برای بازی کردن بهصورت چند عملکردی دارد و با ترکیبی از سازههای طبیعی مثل سازههای چوبی، فضای دلنشینی را برای کودکان ایجاد کرده است. چند مارک تولید کننده لوازم تحریر در جهان در سال ۲۰۲۰ بیشتر از قرن ها در بازار تسلط داشته اند.
 
استفاده از گواش و آبرنگ برای کودکان در سنین مختلف پیشنهاد می شود، چرا که می تواند خلاقیت و استعدادهای آن ها را به بهترین نحو شکوفا سازد. ماژیک برجسته کننده (Highlighter) : اگر به دنبال یک نشانگر رنگارنگ برای یادآوری مطالب جالب هستید، می توانید در هنگام خواندن متون مختلف مانند کتابچه های راهنما یا یادداشت کردن، از این ماژیک استفاده کنید. در پارک مشاغل، کودکان درباره عناوین مختلف شغلی آموزش میبینند و میتوانند آن را تجربه کنند. است. نکته قابل توجه این است که کودکان این مقطع اولین تجربه و درک خود را از محیط مدرسه خواهند داشت. پونز هر روز و هر هفته نیز کدهای تخفیفی در اختیار مشتریان خود قرار میدهد تا خریدی لذت بخشتر را تجربه کنند. از مزایای این پاستل های مدادی امکان کشیدن بهتر جزییات و امکان ترکیب با هر دو نوع پاستل سخت و نرم است. کافی است هر آنچه کخه میخواهید را با استفاده از آیکون سرچ، جستوجو کنید یا آن را در دستهبندیهای موجود جستوجو کنید.
 
خرید لوازم تحریر با قیمت ارزان. برای خرید اینترنتی انواع خط کش در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید. کوچکترین بی احتیاطی کافی است تا خط کش و وسایل نوک تیز وارد ارگانهای حساس مثل چشم شوند و آسیبهای جدی به دنبال داشته باشند. از جمله محصولات برند لوازم تحریر سی بی اس میتوان به انواع مداد، پاک کن، مداد رنگی، تراش، خط کش، گواش و ماژیگ اشاره نمود. دفترچه هم از دیگر لوازم التحریر اصلی مورد استفاده دانش آموزان است که در انواع متعدد خط دار و بی خط، ۴۰برگ، ۶۰ برگ، ۸۰ برگ، ۱۰۰ برگ و ۲۰۰ برگ در بازار موجود است. بسته به کیفیت و جنس متریالی که برای تولید مداد نوکی استفاده شده است، شاهد وجود قیمت های مختلفی از این محصول در سطح بازار هستیم. ضمنا در این بازار دسترسی به سوپرمارکت یا اغذیه فروشی نیست. پس این مورد به لیستشان اضافه میشود. لیست بالا جز لیست کامل لوازم التحریر مورد نیاز برای دانش آموزان دبستانی است. همچنین شما عزیزان می توانید انواع بسته های لوازم تحریر را با کیفیت بالا از فروشگاه اینترنتی پیویو تهیه نمایید.


برچسب ها : ,

جمعه 15 مهر 1401  توسط مدرسه مگ  |

 

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر توسط گروه خادمی

اگر میخواهید اسپیکرها را درون سقف کار بگذارید، احتمالا باید اسپیکر بلوتوثی تهیه کنید. اگر میخواهید دستگاه خود را از آسیب خارجی حفظ کنید باید مطمئن شوید که یکی از بهترین محافظهای صفحه را بر روی دستگاهتان دارید. براحتی می توانید وارد صفحه شوید، از تعداد زیادی لوازم جانبی تلفن همراه از مارک های معتبر و معروف از جمله وان پلاس، ویوو، آنر، انکر، بیتس، جبرا، سونی، اپل، پاناسونیک، فلش موب، اچ تی سی، آی بال، نوکیا، فلیپس، سندیسک و سامسونگ و چند نام مطرح دیگر دیدن کنید، کالا مورد نظر خود را بر اساس ویژگی هایی مانند نوع، قیمت، رنگ بندی، دسته بندی و موارد دیگر پیدا کنید، و یکی را انتخاب کنید. ما تخصص زیادی در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل داریم به دلیل پیوندها و ارتباط ما با انواع فروشندگان قطعات و لوازم جانبی اصلی مانند اپل، سامسونگ، بیتس، فلیپس، و خیلی های دیگر که به عنوان بهترین مارک های لوازم جانبی گوشی های هوشمند شناخته می شوند، توانسته ایم نیاز تمامی کاربران به لوازم جانبی موبایل را در سراسر ایران برطرف کنیم. در این میان جنس سرامیکی از محبوبیت زیادی برخوردار است.

 
در میان این همه مزیت و سودی که می توانید از خرید لوازم جانبی و سایر محصولات ما به دست بیاورید، ما پیشنهادات منحصر به فرد، گزینه های مناسب پرداخت و غیره را ارائه می دهیم. در این فروشگاه محصولات با تنوع بالا به صورت عمده و تکی عرضه می شود. قیمت لوازم جانبی موبایل مرسوم، مد روز و با کیفیت خوب را هم اکنون به صورت آنلاین از فروشگاه کوک موبایل بررسی کنید. با بزرگ تر شدن و افزایش تعداد لنز های گوشی های جدید محافظ های لنز نیز به یکی از لوازم پر کاربرد برای جلو گیری از شکستن و بروز خط و خش بر روی لنز گوشی تبدیل شدند . کمپانی سازنده؛ لوازم جانبی موبایل قدیمی بر اساس اینکه متعلق به چه برند و کمپانی باشد، قیمت متفاوتی دارند. تجهیزات جانبی موبایل از متنوعترین لوازم جانبی دیجیتال محسوب میشود. ساوند لینک مینی 2 در ماه ژوئیه سال 2015 وارد بازار شد و چندان جدید نیست، ولی به دلیل کیفیت صدای منحصربفردش هنوز هم یکی از بهترین اسپیکرهای بلوتوث جهان محسوب میشود. از اسپیکرهای مانیتورینگ اکتیو با آمپلی فایر داخلی گرفته تا مدل های پسیو که نیاز به آمپلی فایر مجزا دارند و معمولا رایج نیستند، اسپیکر های مانیتورینگ nearfield با درایورهای فرکانس های پایین کوچک و اسپیکرهای بزرگ تر با تعداد بیشتری از درایورها برای تولید بیس و میدرنج و مدل هایی که دارای پردازنده داخلی برای مدیریت فضای آکوستیکی اتاق هستند.
 
پس به یاد داشته باشید، اسپیکرهای حرفه ای و قدرتمند خانگی که دارای ابعاد بزرگ هستند و به صورت ایستاده قرار می گیرند، تنها برای فضاهای نشیمن و پذیرایی مناسب هستند. بهترین اسپیکر خانگی چی بخرم؟ با وجود طیف گسترده ای از ابزارهای موجود در بازار، متمایز کردن یک محصول از رقیب خود یا انتخاب محصولاتی که به بهترین نحو با نیازهای شما مطابقت دارند، اغلب گیج کننده می شود. تقویتکنندهها نیز همانند اسپیکرها از نظر کیفیت صدا به دستههای مختلفی تقسیم میشوند و بهتر است هم تقویت کننده و هم اسپیکر از نظر کیفیت صدا در یک دسته قرار داشته باشند. پس بهتر است حتماً انواع لوازم جانبی اصلی تهیه کنید تا از بابت کیفیت و دوام آن آسودهخاطر باشید.موبایل استقلال مفتخر است که اعلام کند تمامی محصولات ما با کییت اصلی و گارانتی متناسب شرکتی و پشتیبانی کم نظیر ارائه خدمات میدهد. بهتر است کاور گوشی موبایل را اورجینال تهیه کنید تا از امنیت آن آسودهخاطر باشید.
 
اما تکسو، تهیه و عرضه بهترین و باکیفیت لوازم جانبی گوشی موبایل را همیشه به عنوان وظیفه و مسئولیت خود دانسته و سعی در ارائه خدمات با بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتریان را اولویت خود میداند. قاب موبایل مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت از ما خریداری کنید. یکی از این فاکتورها، داشتن برچسب اصالت کالاست، که بسیار مهم است، دیگری نوسانات نرخ ارز و دلار است که با بالا و پایین رفتن آنها، قیمت لوازم جانبی نیز تغییر می کند. خرید لوازم جانبی موبایل در مرکز کوک موبایل، مطمئناً یک سرمایه گذاری عالی برای محصول مناسب است. قطعا مهمترین نکته، کیفیت محصول است. تحویل سریع کالا، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روزه هفته، ضمانت اصل بودن کالای تحویل داده شده و 7 روز زمان برای برگشت دادن وجه دریافتی در صورت عدم رضایت مشتری چهار اصل اساسی این فروشگاه در بخش فروش آنلاین است.
 


برچسب ها : ,

شنبه 15 مرداد 1401  توسط مدرسه مگ  |

 

آشنایی با پمپ کف کش راد و ویژگی های آن

 

نمایندگی های عرضه محصولات و دستگاه هایی همچون پمپ کارواش که یکی از پرکاربردترین دستگاه های صنعتی به شمار می رود در نقاط مختلف کشور مشغول به فعالیت می باشند و با ارائه مجهزترین و به روزترین انواع پمپ کارواش به مشتریان خود گامی در جهت پیشبرد هر چه بهتر فروش و تامین نیازهای کشور می نمایند. لانس:لانس های مورد تایید مهندسان رعدآسا دیزل،لانس های ایتالیایی بوده که توسط این شرکت ارائه می شود. یکی از مهمترین وسایلی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد، مه شکن یا مه شکن گلخانه ای است که عملکرد آن مانند دستگاه رطوبت گیر می باشد. سیستم مه پاش مانند سیستم آبیاری گلخانه قطره ایی است که کشاورزان استفاده می کنند. در فضای بسته، هدف از سیستم مه پاش خنک سازی و مرطوب سازی محیط مانند گلخانه ها است و در فضای باز، هدف از ایجاد سیستم مه پاش گلخانه فقط خنک سازی و تازه سازی محیط است که اطراف آن را احاطه کرده اند. در سیستم مه پاش صنعتی آب از داخل مخزن توسط پمپ فشار قوی وارد لوله ها شده و به نازل ها می رسد . از نظر منبع تامین آب ، این تایمر را مستقیماً می توانید به شیر آب ویا منبع آب وصل کنید و لوله آبیاری خود را به سر دیگرش متصل کنید.

راندمان این روش را ۹۰ تا ۹۵ درصد تخمین زده اند،که نسبت به سایر روش ها که در بهترین حالت بین ۶۰ تا ۷۰ درصد راندمان دارند بسیار چشم گیر است. برای اطمینان از حضور مؤثر و عدم نارضایتی کارکنان کارخانه یا کارگاه صنعتی بهترین راه استفاده از مه پاش صنعتی است. سیستم مه پاش به گونه ایی است که آب به صورت ذراتی بر روی گل ها یا گیاهان می نشینند. از متداولترین نوع تایمر ها محسوب میشوند و مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به نگهداری از گل و گیاه است. برای انجام این کار، لازم است شیلنگ را به شکل حلقه ای به قطر مورد نظر بغلتانید. بنابراین، بدون خیساندن گیاهان، گرمای گلخانه را جذب کرده و آنها را خنک می کنند. سیستم مه پاش سیستمی است که برای خنک کردن فضای گلخانه ها، مرغداری ها و ساختمان های بزرگ در طول روند تبخیر آب بدون خیس شدن خود گیاهان و افتادن استفاده می شود. تکنولوژی نازل مه پاش به شکلی است که قابلیت پودر کردن آب را تا اندازه بسیار ریز 10 میکرون ( 0.01 میلیمتر ) دارد. دستگاه مه پاش تنوع کاربردی بالایی از جمله استفاده و نصب در گلخانههای خانگی و محیطهایی مثل حیاط و باغچه دارند، اما بیشترین میزان نصب آن را میتوان در رستورانها، کافهها و بالکن، و همین طور دامداری و مرغذاری در کنار دیگر صنایع برشمرد.

 

مه پاش ها نوعی خنک کننده تبخیری هستند که به عنوان سیستم خنک کننده و فن به عنوان خنک کننده تبخیری شناخته می شوند، بهتر است بدانید که مه پاش یکی از بهترین روشهای خنک کننده با راندمان بالا است. وقتی که ملکول های آب در هوا تبخیر شوند، آب از حالت مایع به حالت گاز تبدیل می شود، در نتیجه برای کمک به این فرایند، مقدار مشخصی گرما یا انرژی نیاز است که تبخیر و افزایش دمای محیط توسط که ایجاد گردد. برای جلوگیری از خشکی هوا در زمستان، می توان با سیستم آب گرم و مه پاش، هوای گرم ایجاد کرد. استفاده از پمپ ها می تواند در صرفه جویی در آب و زمان موثر باشد و سطوحی که به راحتی قابل شستشو نیستند را می توان با استفاده از پمپ نظافت و تمیز کرد. مه پاش پنکه ای صنعتی ، یکی از انواع دستگاه مه ساز است که با ایجاد جریان هوای اجباری از روی قطرات آب پودر شده هوای خنک تری را نسبت به سیستم مه پاش معمولی ایجاد می کند. یکی از فاکتور های مهم در خرید سیستم مه پاش قیمت می باشد اما باید توجه داشته باشیم که در خرید سیستم مه پاش کیفیت را فدای قیمت نکنیم زیرا طراحی و اجرای سیستم مه پاش یک کار کاملا تخصصی می باشد و در هر یک از حوزه های گلخانه،مرغ داری ،گاوداری،خانگی و…

آشنایی با پمپ کف کش راد و ویژگی های آن

در صورت استفاده از آب، باید هزینه ی زیادی را صرف پرداخت هزینه های آب کنید. در طی این فرایند ذرات گرد و غبار به صورت آب، رطوبت هوا را جذب کرده و آن را تبخیر می کنند و باعث خنک شدن می شوند. مه ساز صنعتی می تواند محیط های بسته ، نیمه باز و باز را در صنعت خنک کنند. پمپ مه پاش اینترپمپ یا پمپ مه پاش برتولینی یا پمپک بر حسب نیاز انتخاب می گردد. شما فقط کافیست یک بار با موبایل هوشمند خودتان اندروید یا iOS به این تایمر متصل شوید و زمان آبیاری را مه پاش را روی آن تنظیم کنید. به طور مثال شما می توانید آبیاری باغچه خود را هر 6 یا 12 یا 24 یا 48 و 72 ساعت به مرتبه تنظیم کنید. این سیستم کمک می کند تا بتوان محیط با طراوت و مطبوعی را با کمترین هزینه برای پرسنل به وجود آورد.برچسب ها : ,

دوشنبه 29 فروردين 1401  توسط مدرسه مگ  |

 

دیگر لازم نیست برای پیدا کردن داروی کمیاب برای زنده ماندن به ناصرخسرو سری بزنید

 

 
بسیاری از افراد با مطالعه این مجلات پزشکی علاوه بر پیشگیری در برخی از بیماری ها به درمان و تشخیص صحیح بعضی از بیماری ها کمک می کند و باعث می شود که اطلاعات مفید در اختیار کاربران در زمینه پزشکی و سلامت قرار بگیرد. داروخانه آنلاین همانند یک سایت فروشگاهی آنلاین فعالیت می کند و تمام اطلاعات ضروری از جمله نام محصول، موجودی، قیمت، موارد مصرف و غیره که باید در اختیار مشتری قرار بگیرد در قالب سایت فروشگاهی به آن ارائه می شود. پس بهترین زمان مصرف را انتخاب کنید. شما میتوانید با کارشناسان دارو بوم برای درخواست محصول، یا آشنایی با نحوه ثبت سفارش، پیگیری سفارشات، مشاوره برای خرید محصول صحبت کنید. محمد گودرزی، تکنسین دارو: امکان فروش دارو با اینترنت وجود ندارد؛ شاید بتوان مکمل ها و لوازم آرایشی و بهداشتی را از این طریق به فروش رساند هر چند بسیاری از داروهایی که از طریق این سایت ها برای لاغری یا آرایشی و بهداشتی تجویز می شوند، نمی توانند مشکلات افراد را برطرف کنند.
 
تا چند وقت پیش هر بیماری برای پیدا کردن داروی کمیاب برای زنده ماندن ترجیح می داد به ناصرخسرو سری بزند اما در روزگار فعلی دیگری خبری از ناصرخسروی قدیمی نیست. به دنبال بررسی های صورت گرفته از سوی مراجع نظارتی، پرونده بسیاری از داروخانه های متخلف به اتهام فروش داروی قاچاق و خارج از چرخه شرکت های پخش دارو به دادگاه ارسال شده است. آن دسته از افرادی که به دلایل خاص توانایی بیرون رفتن از خانه برای تهیه دارو یا محصولات بهداشتی از داروخانه های حضوری را ندارند می توانند از طریق داروخانه اینترنتی محصول یا داروی بدون نسخه خود را سفارش دهند. اینکه شما از چه نوع داروی سقط جنینی باید استفاده کنید را کنار بگذاریم و چون قرص سقط جنین میزوپروستول (Misoprostol) و قرص سایتوتک (Cytotec) و میفپریستون بیشترین متقاضی جهت خرید را دارند به همین علت به سراغ این نوع از داروهای سقط جنین و روش تهیه آنها میرویم و سعی میکنیم اطلاعات جامع و دقیقی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. همچنین، این محصولات دارای مجوزهای رسمی از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند و استفاده از آنها هیچ مشکلی را برای سلامتی به وجود نمی آورد. البته یکی از دلایل محدود شدن فعالیت این دلال ها، این است که دولت یازدهم از ابتدای فعالیتش به حوزه آشفته دارویی کشور سر و سامانی داد و همین امر موجب شد بسیاری از داروهای قاچاق با قیمتی منصفانه و بسیار پایین در داروخانه های رسمی پیدا شود.
 
فریبنده بودن این حوزه موجب شده بسیاری از مردم تمایل پیدا کنند برای یک بار هم که شده این شیوه خرید را حداقل برای داروهای زیبایی و لاغری امتحان کنند اما واقعیت این است که مقامات رسمی مردم را از این کار بازداشته و تاکید دارند بهتر است به این صورت دارو خرید نکنند؛ زیرا تضمینی برای سلامت دارو وجود ندارد. داشتن دستگاه پوز سیار موجب شده حتی دغدغه رفتن به عابر بانک هم از بین برود. همین موجب شده ریسک این کار افزایش یابد. این پروتئین را با دستگاهی به نام «نیولایزر» استنشاق می کنند. اما باید بدانید امروزه تمامی کسب و کارها به فضای اینترنت نقل مکان کرده اند و انتظار می رود از افرادی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنند خود را با شرایط جدید وفق دهند و خرید از کسب و کارهای اینترنتی را تجربه کنند. در چنین شرایطی نباید انتظار داشت مسئولان دولتی از فعالیت این سایت ها استقبال کرده و برایش فرش قرمز پهن کنند. داروخانه های اینترنتی با توجه به شرایط امروزی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است زیرا خرید و سفارش دارو از داروخانه آنلاین تهران در زمان و بسیاری از هزینه های جانبی مشتریان صرفه جویی می کند.
 
همانطور که گفته شد داروخانه های آنلاین امروزه بیشتر از سال های گذشته مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است و آن هم به دلیل ویژگی و مزایای خاص این داروخانه هاست که مهمترین آن سفارش اینترنتی دارو است. این نکته را باید مورد توجه قرار داد که واقعا امکان برآورد دقیقی در مورد ارزش داروها و مکمل های به فروش رسیده در سایت های دارویاب وجود ندارد. در وهله اول به این نکته توجه داشته باشین که شما از داروخانه خرید می کنید. بنابراین داروخانه آنلاین محصولات خود را با درصد تخفیف بیشتری به مشتریان ارائه می دهند. البته هنوز به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز است و قطعیتی در هیچ کدام از این یافته ها وجود ندارد. به فرض محال همچنین چیزی وجود داشته با شد، شما اطمینان داشته باشید که زیرساخت های لازم در چنین کشورهایی به وجود آمده است. به دنبال این اتفاق، دلال های ناصرخسرو دکه های خود را جمع کردند و ترجیح دادند در فضای مجازی جولان بدهند.
 


برچسب ها : ,

چهارشنبه 18 اسفند 1400  توسط مدرسه مگ  |

 

در این روش، هر گردش مالی به حداقل دو حساب ربط داده میشود

این بسته به شما امکان میدهد تا از آخرین موجودی انبار محصول و مواد اولیه خود با خبر شوید و با استفاده از امکان مدیریت پیام، زمان سفارش و زمان تحویل مواد اولیه خود را شناسایی کنید. خبر خوب اینکه برای حسابداری با این روش، به نیروی متخصص نیاز ندارید و حتی خودتان هم میتوانید حساب و کتابها را یادداشت و ذخیره کنید. همچنین عدم نیاز به نصب سرور یکی از مهمترین علتهای کاهش هزینههای شرکت در استفاده از نرمافزارهای حسابداری قیاس میباشد و دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت زمانی و مکانی از دیگر مزیتهای این نرم افزار حسابداری محسوب میشود علاوهبر این کیفیت ظاهری بالا، جذابیت استفاده از این نرمافزار را برای کاربران چندین برابر نموده است. خودآموز حسابداری نیاز در قالب بسته آموزشی حاوی 2دی وی دی و 20 ساعت آموزش تصویری با بالاترین کیفیت ارائه می گردد. در نرم افزار حسابداری هوشمند نوین تمامی امکانات مورد نیاز برای ثبت عملیات مالی گنجانده شده است.
 
در این روش، هر گردش مالی به حداقل دو حساب ربط داده میشود. خوب است بدانید که رشته حسابداری از دو بخش نظری و عملی تشکیل شده و برای اینکه متقضیان بتوانند وارد بازار کار حسابداری شوند باید این دو بخش را آموزش ببینند. به عنوان یک حسابدار باید بدانید که بازار کار حسابداری به افرادی که در زمینههای مختلف تجارت و بازرگانی، حقوق، تحلیل دادهها، فناوری، مشاوره مالی، اقتصاد و سایر حوزههای مرتبط تخصص دارند همیشه نیاز خواهد داشت. استخدام یک حسابدار نیمه وقت یا پاره وقت بهترین کار برای افرادی است که نیاز به حسابدار دارند. هم اکنون خانواده گروه نرمافزاری کلیک شامل حدود ۲۵ نفر در سراسر کشور میباشد که این تعداد شامل ۱۰ دفتر نمایندگی و دفتر مرکزی است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سایت شرکت باران شوید. برای شروع یادگیری حرفه ای حسابداری از پایه تا پیشرفته می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. از کجا شروع کنم؟ باوجود گذشت کمتر از 10 سال از عرضه نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، به دلیل برندینگ خوب، بازاریابی موفق و البته تکیهبر نام همکاران سیستم، این نرم افزار توانسته است به پرفروشترین و مطرحترین نام در عرصه نرم افزارهای حسابداری و مالی تبدیل شود.
 
 
از آنجایی که فارغ التحصیلان رشته های فنی و پایه مذکور فقط می بایست در بازار کار، آموخته های دانشگاهی خود را به کار بگیرند و اغلب نیاز به مهارت اضافی دیگری ندارند، از فارغالتحصیلان رشته حسابداری که عمدتاً آموزش های دانشگاهی آنها به شیوه صحیح دفترداری منحصر می شود، انتظار می رود که علاوه بر موارد مذکور چالش های مرتبط با پایگاه داده ها، نرمافزار های کامپیوتری، قوانین مالیاتی، بیمه و غیره را نیز مدیریت نمایند ،با این حال علیرغم نقش مؤثر حسابداری در تصمیم گیری های اقتصادی و مالی، جایگاه و موقعیت حسابداری در ایران بهعنوان یک علم دانشگاهی و ابزار تصمیم گیری بنا به دلایلی مانند ابهام نقش علمی رشته حسابداری در حل مشکلات مالی و عدم وجود سازمان های مستقل حرفهای غیردولتی و عدم ارتباط صنفی مستمر بین اعضای حرفهای مناسب نیست و حتی آمارها نشان می دهد که بسیاری از دانشجویان تمایل خود را برای ادامه تحصیل و اشتغال در حرفه حسابداری از دست داده­اند.
 
بنابراین اگر حسابداری فروشگاههای خرده فروشی و مغازهها مانند مدیریت فروش، هزینهها ، بدهیها و غیره داخل یک سیستم مخصوص انجام شود، این کسب و کارها نیز رونق بهتری پیدا میکنند. این روش، از سنتیترین روشها برای نگهداشتن حساب و کتاب مغازه یا کسب و کار است. در این روش، تمام حساب و کتابها اعم از خریدها، فروشها، چکها و… در ادامه این گفتار، به معرفی تیتر وار برخی از نرم افزارهای حسابداری دربازار ایران می پردازیم که پاسخ گوی طیف مختلفی از نیازهای کاربران عادی تا تخصصی است. پیشتر راجع به حسابداری فروشگاه و اصول اولیه آن صحبت کردیم و ضرورت استفاده از نرم افزار فروشگاهی را نیز بیان کردیم. 2. انبار و اصول انبارداری چگونه است؟ در این میان یکی از دغدغههای اساسی پژوهشگران، اساتید و دانشجویان دانستن کلید واژههای مهم در علم حسابداری است. یکی از مزایای اصلی مدیریت مؤسسات غیر انتفاعی، انگیزهی بالای اعضای تیم است که به هدف و مأموریت سازمانشان متعهد هستند. مزایای مدارس غیرانتفاعی نسبت به مدارس دولتی چیست؟ هدف از حسابداری فروشگاهی چیست؟ اما حسابداری انبار چیست ؟ اما در برخی موارد هم ممکن است خیلی به نرم افزارهای حسابداری نیاز پیدا نکنید و کارها بدون آن هم پیش برود.


برچسب ها : ,

چهارشنبه 4 اسفند 1400  توسط مدرسه مگ  |

 

هاست ارزان قیمت چه تاثیری بر روی سایت شما می‌گذارد؟

 

شاید دانستن اطلاعاتی راجع‌ به تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت برای شما هم جالب باشد، پس برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مقاله با ما همراه باشید. اگرچه هاست‌های ارزان قیمت و یا حتی رایگان هم وجود دارند اما شما باید این را در نظر بگیرید که قیمت پایین آن‌ها مشکلاتی هم‌چون پشتیبانی ضعیف، سرعت لود و دانلود پایین، امنیت کم و قطعی بیش از حد را در پی دارد.

رسیدگی به مشکلاتی از این قبیل بسیار بااهمیت است، زیرا که بعضی از افراد، سایت‌هایی برای کسب‌و‌کار و خرید و فروش اجناس خود دارند و این نکته مهم بر روی کسب‌وکار آن‌ها اثر منفی می‌گذارد.

 در نتیجه این‌گونه برآورد می‌شود که تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت، صرف هزینه‌ای برای هاست بعدتر می‌شود که این موضوع باعث کسب درآمد بیشتر شده و بر سئوی سایت تاثیر به‌سزایی می‌گذارد. در نهایت چنین سایتی بیشتر در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد.

امنیت یک هاست خوب به چه صورت است؟

با توجه به اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌ایم، اگر بخواهیم صادقانه در این مقاله درمورد یک هاست خوب صحبت کنیم باید بگوییم که با توجه به تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت، در واقع استفاده از هاست ارزان فقط به ضرر شما تمام می‌شود. اگر شما هم کنجکاو شدید که دلایل آن را بدانید، در ادامه با ما همراه باشید؛ چرا که قرار است نکاتی را در مورد امنیت انواع هاست در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از مهم‌ترین دلایل آن می‌توان به امنیت سایت اشاره کرد؛ در صورتی‌که شما از هاست گران قیمت و خوب استفاده کنید هرگز در دام هکرها نمی‌افتید و آن‌ها نمی‌توانند به‌راحتی و بدون اجازه به صفحه شما وارد شوند و از اطلاعات شما سوءاستفاده و یا اخاذی کنند. پس بهترین کار توجه به تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت و استفاده از هاست مطمئن است که از امنیت بالای آن اطمینان کافی را داشته باشید.

آپتایم بودن هاست و تاثیر پهنای باند

مورد بعدی که باید به آن اشاره شود، آپتایم بودن هاست است. آپتایم بودن به چه معناست؟ آپتایم بودن یعنی میزان آنلاین بودن سایت موردنظر در اینترنت، به عبارت دیگر مقدار در دسترس بودن سایت، بدون قطعی را شامل می‌شود. زیرا در صورت درست کار نکردن هاست، باعث می‌شود سایت از دسترس کاربران خارج شود.

در بحث تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت، مهم‌ترین نکته‌ای که باید در مورد آن بدانید، پهنای باند هاست می‌باشد. تاثیر پهنای باند بر هاست به این صورت می‌باشد که اگر فضای هاست شما برای مثال ۱۰ گیگ باشد و پهنای باند سایت ۳۰ گیگ باشد، در این هنگام فقط سه نفر به صورت همزمان می‌توانند به سایت شما وارد شوند و از اطلاعات آن به ‌طور کامل بهره ببرند؛ لذا اگر بازدید از سایت برای شما مهم است، می‌بایست به پهنای باند هاست مورد ‌نظر دقت کنید تا در ادامه، با کاهش تعداد بازدیدکنندگان رو‌به‌رو نشوید.

جمع بندی نکات هاست

همان‌طور که در بالا به نکات مهمی درمورد هاست، سرور و همچنین تاثیر هاست ارزان و اقتصادی بر وبسایت به‌صورت مختصر و مفید اشاره کردیم، دریافتیم که از مهم‌ترین نکات موثر بر روی سئوی سایت شما، تاثیر هاست است. پس اکنون تصمیم با شما است و اگر کمی به این موضوع فکر کنید به این نتیجه می‌رسید که عقلانی‌ترین کار در این لحظه، کنار گذاشتن هاست‌های ارزان قیمت، رایگان و اقتصادی است تا از ضررهای بعدی آن جلوگیری نمایید. پس باید به سمت سرور و هاست گران قیمت‌تر و در عین حال باکیفیت بالا بروید؛ زیرا تاثیری که در بازدید سایت شما و رونق گرفتن کسب و کارتان می‌گذارد بسیار مشهود است.

اما اگر این هزینه را صرف هاست خوب نکنید، باعث می‌شود مبلغ گزافی را بابت پسرفت در کسب‌وکارتان متضرر شوید و شاید آن زمان با‌ خود بگویید ای کاش اطلاعات هاست را زودتر دریافت می‌کردم.

 

 برچسب ها : ,

پنجشنبه 20 آبان 1400  توسط مدرسه مگ  |

 

نازل قطعه ای کوچک است که در انتهای لنس قرار می گیرد و محل خروج آب فشار قوی می باشد

 

ورودی آن ها 1 تا ½ 1 اینچ طراحی شده است و جنس آن ها از آلومینیوم و یا برنج می باشد، البته در شرایط بسیار خاصی به صورت پلیمری نیز تولید می شوند. تنها کافیست شیلنگ ورودی را به یک منبع آب وصل کنیم. افزایش سرسام آور جمعیت انسانی و نیاز روز افزون به مواد غذایی از یک سو و محدود بودن منابع از سوی دیگر عملاً استفاده از روش های مرسوم و سنتی را غیر ممکن ساخته است. در طراحی پمپ کارواش برتولینی، شرکت برتولینی از سیستم اختصاصی استفاده می کند که باعث افزایش منابع و قابلیت اطمینان عملکرد پمپ می شود. کارواش صنعتی دارای قابلیت تنظیم فشار و مقدار خروج آب و قدرت دستگاه است. همچنین از واشر فشار برای کاربردهای داخلی و صنعتی سیستم های آتش نشانی استفاده می شود. چرا که افزایش دمای آب موجود در واترجت صنعتی آب گرم، باعث می شود تا بافت آلوده به خاطر پاشش پرفشار آب گرم از روی سطح جدا شده و عملیات نظافتی راحت تر انجام شود. پمپ ها در طول سالیان دارای مشکلاتی بودند که از آن جمله می توان به محدودیت فنی، دست و پا گیر بودن، بسیار پر سر و صدا و نگهداری آن دشوار بود. 

نازل قطعه ای کوچک است که در انتهای لنس قرار می گیرد و محل خروج آب فشار قوی می باشد. یکی از رایج ترین مشکلات مرتبط با دستگاه کارواش عدم پاشش آب با فشار انتخاب شده و مجاز می باشد. بالا بودن بیش از حد دمای آب ورودی به پمپ : چک نمودن دمای آب ورودی و استفاده از آب سرد، حتی دمای آب داخل شلنگ ورودی در مناطق گرم و تحت تاثیر آفتاب می تواند به بیش از حد مجاز افزایش یابد. ریزش و نشت آب از قسمت زیر پمپ فشار قوی دستگاه واتر جت معمولا مرتبط با فرسودگی واشر شیرهای ورودی و تخلیه می باشد. پمپ برقی یا بنزینی که توانایی پمپاژ مایعات با فشار بالا دارد. سوال و یا نظری در مورد این محصول دارید؟ تایمر دیجیتال آبیاری کمک میکند تا آبرسانی در یک زمان مشخص و از پیش تعیین شده شروع و پایان یابد. زمان و فشار موردنیاز هم معمولا با توجه به اولین آبیاری تعیین میشود. نخستین پمپ های پیستونی فشار قوی برای مصارف صنعتی در اوایل دهه 70 در Bertolini طراحی شدند. تکامل محصول به دنبال نیازهای روزافزون در بازارهای کشاورزی و صنعتی که توسط این شرکت سرویس داده می شد به وجود آمد.

نازل های دوار نوعی دیگر هستند که عملکردی مشابه نازل نقطه ای واترجت دارند اما به صورت دوار که باعث می شوند سطح پوشش دهی نازل بیشتر باشد و نوع دیگر نازل های کاردکی هستند که بطور متداول جهت شستشو و نظافت مورد استفاده قرار می گیرند و دارای سطح برخورد بالایی هستند. در این سیستم ها الکتروپمپ ها برای تولید فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند تا این فشار بتواند پیستون های داخلی نازل های مه پاش را باز کرده وو موجب اسپری آب شوند. کارواش اتوماتیک،سازنده کارواش اتوماتیک،کارواش اتوماتیک ارابه ایلقارشرکت ارابه ایلقار در نظر دارد دستگاههای کارواش تمام اتوماتیک ccwashبا تکنولوژی روز آلمان را به مدت محدود با شرایط ویژه اقساط واگذار نماید ، (با کمترین پرداخت نقدی ، مجهز ترین و کاملترین دستگاه کارواش روز دنیا را خریداری نمائید . با استفاده از دستگاه کارواش خانگی عملیات نظافت به سرعت و با صرف کمترین میزان انرژی صورت می گیرد زیرا در این روش پاک کردن آلودگی و کثیفی از روی سطوح توسط فشار بالای جریان آب خروجی دستگاه، صورت می گیرد و نیازی به صرف انرژی توسط فرد برای زدودن آلودگی های سرسخت نیست . این نوع از پمپ ها که از نوع جابجایی مثبت هستند در اثر رفت و برگشت پیستون در داخل سیلندر عملیات پمپاژ را انجام داده و فشار سیال را بالا می برد.

طراحی این پمپ ها امکان دستیابی به میزان بالایی از بهره وری را فراهم می آورد. پمپ های فشار قوی مخصوص پمپاژ آب به بویلر. پمپ های پیستونی جهت پاشش آب با فشار بالای 100 بار. در مدل های مخفی شونده رایزر داخل زمین دفن می شود. خوب می توانید ماشین خود را به صورت یک کارواش متحرک درآورید و تجهیزات کار خود را در داخل ماشین قرار دهید و با تبلیغات مناسب کار خود را آغاز کنید. به منظور دستیابی به جواب این سوال باید در ابتدا کاربرد هر کدام از آنها را بررسی نمود. از آنجایی که وزن این کارواش صنعتی زیاد است، طراحی آن به شیوهی ترولی یا چرخدار است که حمل و نقل آن راحتتر باشد. نازل پاشش آب واترجت صنعتی در چه اندازه هایی در دسترس است؟ کارواش اتوماتیک پیشران ماشین تبریزشرکت پیشران ماشین تبریز طراح ومجری ماشین آلات شستشوی اتوماتیک ساخت و تولید کارواش اتوماتیک، باس واش، ترن واش،تایرواش و واترجت وفروش پمپ کارواش، نازل های کارواش، تصفیه خانه، الکتروموتور های موتوژن، کلیه تجهیزات کارواش ،از ما قیمت ها را بپرسید. در واقع نازل آخرین قسمت دستگاه واتر جت فشار قوی می باشد که وطیفه پاشش آب را بر عهده دارد.نازل ها انواع واقسام متفاوت ومختلفی دارند ونازل را با توجه به نوع عملیات می توان انتخاب کرد.نازل نقطه ای با متمرکز کردن جریان آب بر یک محدوده ی بسیار کوچک موجب آزایش یافتن قدرت اب می شود وبرای استفاده در جاهایی مناسب می باشد که نیاز به قدرت بالا می باشد.یک نوع دیگر از نازل ها نازل کاردکی است اسن نوع از نازل ها ،سطح وسیع تری را پوشش می دهند ودر این حالت بر هر نقطه فشار کمتری وارد می گردد.نوع دیگر نازل دوار می باشد که این نازل با حرکت چرخشی اب را پاشش می کند ودر نتیجه پاشش آب خارج شده از آن در مقایسه با نازل کاردکی دارای قدرت بیشتری می باشد وهمین طور نسبت به نزل نقطه ای سطح بیشتری را مورد پوشش قرار می دهد.برچسب ها : ,

دوشنبه 27 ارديبهشت 1400  توسط مدرسه مگ  |

 

کودک ۱۰ ساله لبنانی نفر اول مسابقات جهانی چرتکه شد

 

سرعت عجیب کودک ۱۰ ساله لبنانی در محاسبات ذهنی با چرتکه او را نفر اول مسابقات جهانی کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، «علی مرعی عوالا»، یک کودک لبنانی توانست در مسابقه جهانی ترویج محاسبه ریاضیات با چرتکه که روشی است که توانایی‌ها و استعداد‌های ریاضی کودکان را پرورش می‌دهد و بیش از ۱۳ شرکت کننده از چندین کشور در آن مشارکت می‌کنند، مقام اول را به دست آورد. او در این دیدار دوستانه جهانی عنوان «قهرمان جهان» محاسبات ذهنی را از آن خود کرد.

عوالا که اهل روستای تولین در استان نبطیه در جنوب لبنان است، باقیمانده شرکت کنندگان از ۱۳ کشور از جمله اردن، عراق، ژاپن، چین، انگلیس، استرالیا و هنگ کنگ را شکست داد.

این مسابقه از سوی یک سازمان غیردولتی هنگ کنگی برگزار می‌شود و ریاضیات را با چرتکه‌هایی ترویج می‌کند که می‌تواند به کودکان در رشد توانایی‌ها و استعدادیابی کمک کند.

این مسابقه معمولاً شاهد مشارکت گسترده‌ای است که گاهی به حدود ۵۶ کشور از سراسر جهان می‌رسد، زیرا همه کشور‌هایی را که به روش آموزش ژاپنی حساب ریاضی اعتماد می‌کنند، گرد هم می‌آورد.

چنین مسابقاتی سطح مهارت‌هایی را که شرکت کنندگان در حل معادلات ذهنی دارند، اندازه می‌گیرند که برجسته‌ترین آن‌ها توانایی به یاد آوردن، تمرکز، تجسم و به خاطر سپردن رقبا است.

بسیاری از این مسابقات به سن شرکت کننده توجه ندارد بلکه به سرعت افراد در دادن پاسخ صحیح به هر معادله ریاضی که در مدت زمان محدودی که ارائه می‌شود و در بعضی موارد حدود چهل ثانیه برای هر معادله تمرکز دارند.

این مسابقه کارآموزان نخبه را در مراکز حسابرسی فوری ذهنی در سراسر جهان انتخاب می‌کند و کسانی که بتوانند همه اعداد را درک کنند و در زمان‌های رکورد با انعطاف پذیری ذهنی با آن‌ها برخورد می‌کنند.

انتهای پیام/برچسب ها : ,

شنبه 16 اسفند 1399  توسط مدرسه مگ  |

 

کمالوندی: همواره گفته ایم که ایران فشار و تهدید را نمی پذیرد

 

سخنگوی سازمان انرژی اتمی طرح و بحث قطعنامه تروئیکای اروپایی را مسیر بی راه و غلط خواند و گفت: توسل به شیوه های فشار مانند قطعنامه هیچ نتیجه ای جز ویران کردن باقیمانده برجام نخواهد داشت.

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، «بهروز کمالوندی» سخنگوی سازمان انرژی اتمی امروز (پنجشنبه) در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه علیرغم سر و صدای زیاد یکی دو روز گذشته در رابطه با احتمال صدور قطعنامه در شورای حکام سه کشور اروپایی آلمان فرانسه و انگلیس درخواست خود در خصوص صدور قطعنامه را پس گرفته اند، اظهار کرد: ما همواره گفته ایم که ایران فشار و تهدید را نمی‌پذیرد آن هم در شرایطی که بیشترین همکاری‌ها را تاکنون با آژانس داشته ایم.

وی افزود: مشخص است که طرح و بحث قطعنامه از اول مسیر بی راه و غلط بود.

کمالوندی اجرای ماده ششم قانون مجلس را مورد اشاره قرار داد و افزود: اقدامات کاهش تعهدات ایران و مصوبه و قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران در حقیقت تبعات نقض آشکار تعهدات طرف‌های مقابل در برجام بوده که البته هنوز در چارچوب برجام صورت می‌گیرد.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: آمریکا و کشور‌های اروپایی می‌بایست قبل از هرگونه صحبت در خصوص تعهدات و عملکرد ایران پاسخگوی نقض آشکار تعهدات خود و عدم تلاش جدی اروپا در لغو تحریم‌ها باشند.

وی خاطرنشان کرد: معلوم است که در شرایطی که تعهدات خود را به جا نیاورده اند، توسل به شیوه‌های فشار مانند قطعنامه هیچ نتیجه‌ای جز ویران کردن باقیمانده برجام نخواهد داشت.

کمالوندی گفت: توصیه ما به این کشور‌ها عمل به تعهداتشان است. ما همواره گفته ایم اگر طرف مقابل تمامی تعهدات خود را انجام دهد ما نیز به تعهدات خود باز خواهیم گشت. همکاری‌های ما با آژانس در چارچوب تفاهم اخیر با تمرکز بر موضوعات پادمانی ادامه خواهد یافت در این خصوص به رایزنی‌های خود با آژانس ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/برچسب ها : ,

شنبه 16 اسفند 1399  توسط مدرسه مگ  |

 
 

 

 

1401
1400
1399

 

آشنایی با انگل ها، باکتری ها و قارچ های روی پوست
خرید لوازم تحریر با قیمت ارزان از پینسیل
پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر توسط گروه خادمی
آشنایی با پمپ کف کش راد و ویژگی های آن
دیگر لازم نیست برای پیدا کردن داروی کمیاب برای زنده ماندن به ناصرخسرو سری بزنید
در این روش، هر گردش مالی به حداقل دو حساب ربط داده میشود
هاست ارزان قیمت چه تاثیری بر روی سایت شما می‌گذارد؟
نازل قطعه ای کوچک است که در انتهای لنس قرار می گیرد و محل خروج آب فشار قوی می باشد
کودک ۱۰ ساله لبنانی نفر اول مسابقات جهانی چرتکه شد
کمالوندی: همواره گفته ایم که ایران فشار و تهدید را نمی پذیرد
مصوبات اخیر مجلس مشوق خوبی برای فرزند آوری خواهد بود

 

 

RSS 2.0
<
تعداد آنلاین : 4
بازدید امروز : 188
بازدید دیروز : 216
هفته گذشته : 924
ماه گذشته : 188
سال گذشته : 11666
بازدید کل : 12109
تعداد پست ها : 11
تعداد نظرات : 0
Blogtez